Send request
Send request
E-mail*
Variklio kodas*
VIN code
Car model

Ačiū. Jūsų žinutė išsiųsta.

info@gtvmotors.lt +491771435949 it +3901119464120 fi +358408668221

Informacija

Garantija:

Garantija UAB GTV Solutions nurodo, kad jie yra naudotų atsarginių dalių pardavėjai. Visoms, naudotoms, dalims garantija suteikiama 3-iem mėnesiam nuo pardavimo dienos. Visos naujos dalys ir atrestauruotos dalys turi 12-iką mėnesių garantiją, nuo pardavimo. Garantija pirkėjui garantuoja, kad jam bus gražinti arba kompensuoti pinigai.

1. Pirkėjas turi įrodyti, kad prekė buvo įdėgta profesionaliame ir specializuotame servise, laikantis visų montavimo instrukcijų ir techninės priežiūros reikalavimais. Klijentas pats turi pasirūpinti visais variklio itempėjais, grandinėmis, diržais iki variklio montavimo į automobilį. Tai taikoma visiems varikliams be išimties. UAB GTV Solutions atsako tik už variklį (variklio blokas, variklio galvutė, variklio karteris, stumoklis, alkuninis velenas, indeklai,paskirstimo velenėlis, voštuvai,kompensatoriai.) iškyrus tik tuos atvėjus, kai yra individualiai su klijentu susitarta pagal sutartį.

2. Visi mūsų varikliai yra pažymėti ir plombuoti, todėl be mūsų sutikimo negalima atidaryti ir remontuoti variklio. Tokiu atvėju nebegalioja garantija. Mes prekę priimame atgal tik jai ji yra originalios būklės. Visi defektai ir trukumai turi buti oficialiai atsiųsti į info@gtvmotors.lt įvardijant konkrečią gedimo priežastį, pateikiant kompiuterio parodymus,serviso pažymą, foto, arba kitus duomenis. UAB "GTV Solutions" įsipareigoja atsakyti ir susitarti su pirkėju per 7 darbo dienas.

3. Visi varikliai yra išdemontuoti iš naudotų automobilių po avarijos, todėl UAB "GTV Solutions" remiasi tik automobilio spidometro parodymais KM, neatsakome už jų tikslumą. Visus iškilusius ginčus ir pretenzijas sprendžia UAB "GTV Solutions" tarnyba, jai nėra susitarta su pirkėju, toliau atstovauja UAB "GTV Solutions" advokatų kontora.

4. Jei jūs nesate patenkintas savo preke prašome grąžinti originalioje pakuotėje ir per 14 dienų. Pirkėjas apmoka gražinimo išlaidas. Pirkimo kainos grąžinimas bus grąžintas tuo pačiu būdu, kaip ir mokėjimas. Siuntimo išlaidos nėra gražinamos. Pristatymas nebus grąžintas, Grąžinus prekę, be aiškios priežasties jei prekė nėra defektuota ar brokuotą taikomas 20% sandeliavimo mokestis

Siuntimas:

Siuntimas Mūsų pristatymas trunka 2-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Visos siuntimo išlaidos skaičiuojamos individualiai pagal gavėjo adresą. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jai siuntimas yra neįmanomas pagal gavėjo adresą, UAB "GTV Solutions", turi teisę pasitraukti iš sutarties. Jeigu prekė pristatyta pas pirkėja, bet prikėjas negali jos pasiimti UAB "GTV Solutions" turi teisę pasitraukti iš sutarties ir pristatymo išlaidas negražinti.

Naudojame šias kurjerių paslaugas. DB Schenker, DHL , TNT.
Apie įmonę:

Apie įmonę Įmonė įkurta 2007, "GTV Solutions" yra viena didžiausių automobilių demontuotojų Europoje. Per metus demontuojame apie 1500 automobilių. Mūsų įmonė turi labai didelę patirtį variklių srityje.

"GTVMOTORS" komanda tiekia variklius visoje europoje savo klientams.

Ir jūs galite būti mūsų klientas!