info@gtvmotors.lt DE +491771435949

Naujienos

Įmonių grupė GTV Solutions:

Įmonių grupė GTV Solutions GTV – vienas stipriausių prekės ženklų Rytų Europoje. Daugiau nei 15 metų GTV užima lyderiaujančias pozicijas naujų ir naudotų transporto priemonių dalių teikimo ir su tuo susijusių paslaugų srityje, siūlydama išskirtinai platų prekių ir paslaugų asortimentą.

2004 metais įkurta GTV GROUP ir KO savo veiklą pradėjo nuo tiesioginių defektuotų transporto priemonių pirkimo ir transportavimo iš didžiausio Europoje dėvėtų transporto priemonių aukciono. Nuo pirmųjų veiklos dienų įmonė siekė pakeisti nusistovėjusį pirkėjų požiūrį į „autolaužynų“ verslą ir pakelti šio pobūdžio veiklą į aukštesnį lygį, t. y. užtikrinti maksimalią naudotų transporto priemonių kokybę ir tapti konkurencinga rinkos dalyve, gebančia prisitaikyti prie nuolatinių rinkos pokyčių ir kliento poreikių. Sparčiai augdama ir plėsdama veiklos sritis, 2017 m. pradžioje GTV GROUP atsiskyrė į 5 GTV ženklu pažymėtas įmones.

GTV SOLUTIONS – Vilniuje įkurta kompanija, užsiimanti neardytų automobilių ir naudotų automobilių dalių pardavimu, siūlanti testinius automobilių komplektus, teikianti transporto priemonių pirkimo aukcionuose bei automobilių ir jų dalių transporto paslaugas iš / į Europą ir NVS šalis. Šiandien GTV SOLUTIONS yra viena stipriausių kompanijų Lietuvoje, pelniusi partnerių ir nuolatinių klientų pasitikėjimą.

Drąsiai įžengusi į elektroninių pardavimų erdvę, GTV SOLUTIONS užtikrino dar greitesnį ir patogesnį pardavimo procesą. Pasitelkdama patikimiausias kurjerių kompanijas, įmonė užtikrino, kad visos prekės galėtų greitai ir saugiai pasiekti klientus visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Skirdama ypatingą dėmesį griežtėjantiems rinkos poreikiams, GTV SOLUTIONS nuolatos tobulina savo veiklą ir plečia siūlomų prekių bei paslaugų spektrą, užtikrindama išskirtinai aukštą aptarnavimo kokybę. Plėtodama vertingus partnerystės ryšius, investuodama į modernius technologinius sprendimus, veiklos automatizaciją, valdymą ir kontrolę, įmonė tapo savo srities lydere, galinčia didžiuotis efektyviais rezultatais.

GTV SOLUTIONS nuolatos investuoja į darbuotojų mokymus, inovacijų diegimą ir komandos stiprinimą. Gebėjimas prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių ir šiuolaikiškas vadybos bei verslo modelis per itin trumpą laiką leido įmonei įsitvirtinti savo srityje ir tapti konkurencinga bendrove, galinčia pasiūlyti į kliento poreikius orientuotą kainos ir kokybės santykį.